Esfil Tehno AS
Esfil Tehno AS

Kiuline filtermaterjal FPP-D-4

Filtermaterjal FPP-D-4 on ette nähtud vedelike, kütuse, õlide, sealhulgas lennunduses kasutatavate õlide peenpuhastuseks heljumiosakestest ja mehaanilistest lisanditest. Saab kasutada õhu ja gaaside peenpuhastuseks. Saab kasutada happeakude eraldavate vaheseinte valmistamiseks.

Filtermaterjal FPP-D-4 kujutab endast tihedat karvadeta homogeenset kiukihti, mis on valmistatud ülipeente 1.0-1.5 ja 7 mkm keskmise läbimõõduga kiudude ühtlasest segust.

FPP-D-4 kiud kinnituvad üksteisega ristumiskohtades, tänu millele on materjal sileda karvadeta pinna ja tiheda struktuuriga, mis vedelike filtreerimisel ei muutu.

Filtermaterjal FPP-D-4 on hüdrofoobne, vastupidav tugevate hapete ja leeliste, piirituste, alkaanide, õlide suhtes, lahustub kloreeritud sõsivesinikes, ketoonides, paisub plastifikaatorites.

Filtermaterjali FPP-D-4 saab kasutada temperatuuridel -250°C kuni +60°C ja gaaside filtreerimisel kuni 98% suhtelise õhuniiskuse juures.

Spetsialistidele

Tehnilised omadused:

  • Filtermaterjali pinnaühiku mass: 160 ±20 g/m2.
  • Materjali õhuvoolu takistus kiiruse 1cm/s juures: 40 ±5 Pa.
  • Õlehüppe koefitsient õliudul osakeste keskmise läbimõõduga 0.14-0.17 mkm filtreerimiskiiruse 1 cm/s juures täielikult tühjakslaetud materjali jaoks: mitte üle 0.1%.
  • Kanga mõõtmed, mm: pikkus - 1480 (+20/-30), laius - 680 (+20/-30) või 880 (+20/-30).
  • Välimus: homogeenne ühtlane karvadeta sile valget värvi kiht, ilma kõrvaliste üle 2 mm suuruste tahkete ühendusteta, põhikihist oluliselt erinevate rebendite ja piludeta.

Transportimise ja hoiustamise nõuete järgimisel garanteeritakse materjali tehniliste omaduste vastavus 10 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast.