Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 116

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 118
ESFIL TEHNO AS
Avaleht Spetsiaalsed filtermaterjalid Kiuline filtermaterjal NEL-3

Kiuline filtermaterjal NEL-3

Kiuline filtermaterjal NEL-3 on ette nähtud aerosoolide, sealhulgas ka radioaktiivsete aerosoolide proovide valimiseks ning tahkete osakestega kättesaadud dispersiooni faasi koguse, omaduste ja koostise mõõtmiseks.

NEL-3 materjali saab kasutada AFA analüütiliste aerosoolfiltrite valmistamiseks, õhu, gaaside ja vedelike peenpuhastuseks.

Filtermaterjal NEL-3 kujutab endast tihedat homogeenset valget värvi kiukihti, mis koosneb ülipeentest kiududest, mis kinnituvad üksteisega ristumiskohtades, tänu millele on materjal sileda karvadeta pinna ja tiheda struktuuriga.

Filtermaterjal NEL-3 on hüdrofoobne, vastupidav hapete, nõrkade leeliste, soolalahuste suhtes, ei lahustu piiritustes, heksaanis; lahustub diklooretaanis, toluoolis, ksüloolis, tetrahüdrofuraanis, paisub süsiniktetrakloriidis, dibutüülftalaadis, trikresüülfosfaadis.

Spetsialistidele

Kiuline filtermaterjal NEL-3

TEHNILISED OMADUSED

1. Filtermaterjali pinnaühiku mass: 15±2 g/m2

2. Materjali õhuvoolu takistus kiiruse 1cm/s juures: 10±2 Pa

3. Ülehüppe koefitsient õliudul osakeste keskmise läbimõõduga 0,14-0,17 mkm filtreerimiskiiruse 170 cm/s juures: mitte üle 15%

4. Kanga mõõtmed, mm: pikkus - 1480+20-30 , laius - 680+20-30

Materjali NEL-3 vastavus tehnilistele nõuetele garanteeritakse 10 aasta jooksul alates valmistamise kuupõevast tingimusel, et tarbija on jõrginud materjalide transportimise ja hoiustamise nõudeid.