Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 116

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 118
ESFIL TEHNO AS
Avaleht Spetsiaalsed filtermaterjalid Kiuline filtermaterjal LFS-2

Kiuline filtermaterjal LFS-2

Kiuline filtermaterjal LFS-2 on ette nähtud aerosoolide, sealhulgas ka radioaktiivsete aerosoolide proovide valimiseks ning tahkete osakestega kättesaadud dispersiooni faasi koguse, omaduste ja koostise mõõtmiseks.

LFS-2 materjali saab kasutada AFA analüütiliste aerosoolfiltrite valmistamiseks, õhu, gaaside ja vedelike peenpuhastuseks.

LFS-2 materjal koosneb kahest kihist, millest alumisel on vastupidava aluskihi roll, ülemisel frontaalsel aga filtreeriv roll.

LFS-2 materjal on hüdrofoobne, vastupidav hapete, nõrkade leeliste, soolalahuste suhtes, ei lahustu piiritustes, heksaanis; lahustub diklooretaanis, toluoolis, ksüloolis, tetrahüdrofuraanis, paisub süsiniktetrakloriidis, bensoolis, dibutüülftalaadis, trikresüülfosfaadis.

Spetsialistidele

Kiuline filtermaterjal LFS-2

TEHNILISED OMADUSED

1. Filtermaterjali pinnaühiku mass: 35±5 g/m2

2. Frontaalse filtreeriva kihi pinnaühiku mass: 2±1 g/m2

3. Materjali õhuvoolu takistus kiiruse 1cm/s juures: 16±2 Pa

4. Ülehüppe koefitsient õliudul osakeste keskmise läbimõõduga 0,14-0,17 mkm filtreerimiskiiruse 170 cm/s juures: mitte üle 10%

5. Kanga mõõtmed, mm: pikkus - 1480+20-30 , laius - 680+20-30

LFS-2 materjali vastavus tehnilistele nõuetele garanteeritakse 3 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast tingimusel, et tarbija on järginud materjalide transportimise ja hoiustamise nõudeid.