Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 116

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 118
ESFIL TEHNO AS
Avaleht Spetsiaalsed filtermaterjalid Kiuline filtermaterjal FPP-D-4

Kiuline filtermaterjal FPP-D-4

Filtermaterjal FPP-D-4 on ette nähtud vedelike, kütuse, õlide, sealhulgas lennunduses kasutatavate õlide peenpuhastuseks heljumiosakestest ja mehaanilistest lisanditest. Saab kasutada õhu ja gaaside peenpuhastuseks. Saab kasutada happeakude eraldavate vaheseinte valmistamiseks.

Filtermaterjal FPP-D-4 kujutab endast tihedat karvadeta homogeenset kiukihti, mis on valmistatud ülipeente 1,0-1,5 ja 7 mkm keskmise läbimõõduga kiudude ühtlasest segust.

FPP-D-4 kiud kinnituvad üksteisega ristumiskohtades, tänu millele on materjal sileda karvadeta pinna ja tiheda struktuuriga, mis vedelike filtreerimisel ei muutu.

Filtermaterjal FPP-D-4 on hüdrofoobne, vastupidav tugevate hapete ja leeliste, piirituste, alkaanide, õlide suhtes, lahustub kloreeritud sõsivesinikes, ketoonides, paisub plastifikaatorites.

Filtermaterjali FPP-D-4 saab kasutada temperatuuridel -250°C kuni +60°C ja gaaside filtreerimisel kuni 98% suhtelise õhuniiskuse juures.

Spetsialistidele

Kiuline filtermaterjal FPP-D-4

TEHNILISED OMADUSED

1. Filtermaterjali pinnaühiku mass: 160±20 g/m2

2. Materjali õhuvoolu takistus kiiruse 1cm/s juures: 40±5 Pa

3. õlehüppe koefitsient õliudul osakeste keskmise läbimõõduga 0,14-0,17 mkm filtreerimiskiiruse 1 cm/s juures täielikult tühjakslaetud materjali jaoks: mitte üle 0,1%

4. Kanga mõõtmed, mm: pikkus - 1480+20-30, laius - 680+20-30 ; 880+20-30

5. Välimus: homogeenne ühtlane karvadeta sile valget värvi kiht, ilma kõrvaliste üle 2 mm suuruste tahkete ühendusteta, põhikihist oluliselt erinevate rebendite ja piludeta.

Transportimise ja hoiustamise nõuete järgimisel garanteeritakse materjali tehniliste omaduste vastavus 10 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast.