Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 116

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/esfil/public_html/admin/classes/Cores.class.php on line 118
ESFIL TEHNO AS
Avaleht Spetsiaalsed filtermaterjalid Kiuline filtermaterjal FPP-D

Kiuline filtermaterjal FPP-D

Kiuline filtermaterjal FPP-D (dempfer) on ette nähtud suruõhuautomaatikasüsteemide klapp- ja dempferseadmete varustamiseks, õhu ja gaaside peenpuhastuseks, analüütiliste filtrite AFA valmistamiseks.

FPP-D materjali saab kasutada vedelike, kütuse ja õlide peenpuhastuseks mehaaniliste lisandite heljumist ning kütuse kvaliteedi indikaatorite valmistamiseks.

FPP-D materjal kujutab endast tihedat homogeenset valget värvi kiukihti, mis koosneb õlipeentest kiududest, mis kinnituvad üksteisega ristumiskohtades, tänu millele on materjal sileda karvadeta pinna ja tiheda struktuuriga.

Filtermaterjal FPP-D on hüdrofoobne, vastupidav hapete, nõrkade leeliste, soolalahuste suhtes, ei lahustu piiritustes, heksaanis; lahustub diklooretaanis, toluoolis, ksüloolis, tetrahüdrofuraanis; paisub süsiniktetrakloriidis, bensoolis, dibutüülftalaadis, trikresüülfosfaadis.

Spetsialistidele

Kiuline filtermaterjal FPP-D

TEHNILISED OMADUSED

1. Filtermaterjali pinnaühiku mass: 40±5 g/m2

2. Materjali õhuvoolu takistus kiiruse 1cm/s juures: 10±2 Pa

3. Ülehüppe koefitsient üliudul osakeste keskmise läbimõõduga 0,14-0,17 mkm filtreerimiskiiruse 170 cm/s juures: mitte üle 20%

4. Kanga mõõtmed, mm: pikkus - 1480+20-30 , laius - 680+20-30

Materjali FPP-D vastavus tehnilistele nõuetele garanteeritakse 10 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast tingimusel, et tarbija on järginud materjalide hoiustamise nõudeid.